Zséda őszintén vallott a válásáról
2026-06-24  /  Szerző:   /   Egyéb, Párkapcsolat

Zséda mindig is híres volt arról, hogy óvatosan adagolja a magánéletével kapcsolatos információkat, és csak egy egészen kis szeletet mutat meg magából a nyilvánosságnak. A Hazai Sláger című műsorban azonban most kivételt tett, és rendkívüli őszinteséggel vallott a válásáról, az azt követő nehéz évekről, valamint arról, hogyan talált rá újra a boldogság kollégája és alkotótársa, Moldvai Márk oldalán.

Zséda a beszélgetés során elárulta, hogy a sajtóban megjelenő hírek annak idején inkább megkönnyebbülést, mintsem fájdalmat hoztak számára, hiszen a házassága ekkorra már a múlté volt.

„Annyira sokat nem írtak a magánéletemről korábban sem, ez lightos volt mindig, mert az ízlésem ennyit engedett. Ennyit akartam, hogy lássanak. Igen, volt olyan, hogy kicsit korábban eljutott az infó, mint szerettem volna és én még nem dolgoztam fel annyira az eseményeket, de ez sem volt szörnyűséges. Amikor megírták, egy kicsit meg is szabadítottak ettől az érzéstől. Már rég megtörtént, már rég túl voltunk mindenen. Ez olyan hülyeség, hogy nekünk félni kell, hogy most akkor mi lesz, legalábbis én így voltam ezzel. Aztán amikor végre megírták, nem történt semmi. Nem szakadt le a mennyezet” – vallotta be az énekesnő.

Mindig is a család állt az első helyen

A sikeres énekesnő negyven felett, édesanyaként kényszerült arra, hogy újratervezze az életét. Bár ő maga kezdeményezte a szakítást, a folyamat során a saját igényeit teljesen háttérbe szorította, hogy megóvja a szeretteit a töréstől:

„A bizalom az rögtön megvolt, de idő, amíg át tudod alakítani az egész életed, meg mindent, ami körülvesz és ez nem csak rólam szól. Én voltam ebben magamnak a legutolsó. Azt szerettem volna, hogy mindenki rendben legyen, a fiam, a volt férjem, hogy mindenki tudjon haladni az eseményekkel. Nekem fontosabb volt az, hogy ők ezt hogy élik meg, hogy jól éljék meg és mindenki megtalálja az új a szituációban azt, ahogy neki jó. Ez nagyon sokaknak fontos, pláne ha valakit szerettél, nekünk ez majdnem húsz év volt. Én indítottam el, hogy változtassunk, de az, amíg mindenki megtalálta ebben az útját, az azért évekbe telt.”

Munkakapcsolatból született az új szerelem

A nehéz időszak után a boldogság végül egy olyan ember személyében érkezett meg Zséda életébe, akit már évtizedek óta jól ismert. Moldvai Márkkal való kapcsolata nem egy hirtelen fellángolás, hanem egy mély, tiszteleten alapuló barátság gyümölcse. Az énekesnő a műsorvezető kérdésére válaszolva pontról pontra felidézte, mikor és hogyan változtak meg az érzelmeik:

„Együtt dolgoztunk nagyon régóta. A közelemben volt, de jó sok idő eltelt, nagyon sok mindent tudtunk egymásról. Volt, hogy elmentünk ebédelni vagy találkoztunk barátilag, csak úgy a zenélésen kívül. Úgyhogy igazából ez egy barátságból alakult át. (...) Majd együtt dolgoztunk, és a Budapest Parkos koncerten, és hát... ööö talán ott indult el, hogy szorosabbra fűződtek a szálak” – árulta el.