Szandi és férje előre tudtak lányuk eljegyzéséről!
Szandi és férje, Bogdán Csaba is nagyon boldog, hogy lányuk menyasszony lett. A szülők természetesen már előre tudtak az eseményről, sőt még a gyűrűt is segítettek kiválasztani.
– Blankával együtt örülünk mi is, hiszen csodálatos társra talált. Ricardót már nagyon jól ismerjük mi is. Bár személyesen még nem találkoztunk, napi kapcsolatban vagyunk velük videóhívásban vagy üzenetben. Csabit apának hívja, mert Blankától így tanulta meg – mesélte Szandi.
Természetesen Ricardo előtte tájékoztatott minket a szándékáról, mi pedig boldogan adtuk áldásunkat rájuk, sőt még a gyűrűt is segítettem neki kiválasztani.
– Nagyon nehéz volt titokban tartani a lányom előtt, mert mi mindig mindent megbeszélünk. A meglepetés azonban jól sikerült, ő semmit nem sejtett. Amint pedig megkapta, azonnal hívott minket, hogy elmesélje a nagy hírt.
Szandi és Csabi lányukkal együtt örülnek, és már tervezik, hogy a közeljövőben családostul utaznak ki meglátogatni a friss jegyespárt.
– Alig várom, hogy újra megölelhessük Blankát és személyesen találkozhassunk a párjával is. Nagy szerelem az övék, összeköltöztek már és sok időt töltenek együtt. Ricardo brazil származású, ő is egy nagyon összetartó családból jön, Ricky szülei nagyon szeretik Blankát. Ez számunkra hatalmas boldogság – mosolyodott el az énekesnő, aki hozzátette, a fiatalok egyelőre nem tervezgetik az esküvőt, egyelőre a jegyességet szeretnék kiélvezni.