Eleni sírva borult a szerelme nyakába
A TV2 új szerencselányának, Balogh Eleninek a kezét pár nappal ezelőtt kérte meg Görögországban a párja. Soós Dávid minden részletre ügyelt, még arra is, hogy a tengerrel a háttérben, naplementekor jegyezze el a szépségkirálynőt. Most kikerült egy megható videó a romantikus pillanatról.
Balogh Eleni és Soós Dávid már több mint öt éve alkotnak párt. A Nyerő páros hetedik évadában is szerepeltek, hogy próbára tegyék a kapcsolatukat, és mint kiderült, elválaszthatatlanok. A TV2 25 éves sztárja még tini volt, amikor megismerkedett a kedvesével, és bár egyszer szakítottak, amikor újra egymásra találtak, mindennél erősebb kötelék alakult ki köztük.
Hatalmas örömhír érkezett kedden a Szerencsekerék újdonsült háziasszonyáról, Balogh Eleniről. A gyönyörű szerencselány több mint öt éve boldog párkapcsolatban él szerelmével, Soós Dáviddal, akivel most új szintre emelték a kapcsolatukat. A labdarúgó feltette a nagy kérdést, amire Eleni ezerszer is igent mondana.
Meghitt pillanatban kérték meg a kezét
Lapunknak pár hete már az eljegyzés gondolatát pedzegette a Szerencsekerék háziasszonya, aki igazi magyar, mulatós esküvőről álmodik. Ki gondolta volna, hogy nem sokkal később a festői Görögországban, Míkonosz szigetén térdre ereszkedik előtte a focista párja, hogy megkérdezze, lesz-e a felesége. A gyönyörű modell természetesen igent mondott, ám eddig nem osztott meg részleteket az eljegyzésük pillanatáról, egészen mostanáig. Megható felvételt mutatott a naplementében lezajlott lánykérésről, illetve arról, hogyan reagált Dávid gesztusára. Az egykori szépségkirálynő örömében sírva fakadt, majd a szerelme nyakába ugrott.
„A mi pillanatunk...” – írta a romantikus videóhoz.