Peter Srámek ismét szingli
2025-04-12  /  Szerző:   /   Egyéb, Randi

Peter Srámek újra a szinglik táborák Az énekes arról számolt be, hogy néhány hónapja véget ért kapcsolata. Közben úgy érzi, nincs oka panaszra, és hamarosan újra feltűnik a tévé képernyőjén. Korábban azt is megosztotta, hogy a szerelem eddig mindig spontán talált rá.

„Én már nem foglalkozok az ideális nővel, számomra az sokkal fontosabb, hogy milyen ember. Nagyon sokra tartom azt, aki odaadó, jókat tudunk beszélgetni, képes örülni a kis dolgoknak is. Tudom, hogy mindenki azzal jön, hogy a belső fontos, de ez tényleg így van, mindamellett, hogy férfiból vagyok, nem tagadom, szeretem a szép lányokat” – árulta el  Peter Srámek, akinek nemrégiben ért véget egy rövid kapcsolata. Ugyanakkor úgy érzi, nincs oka panaszra, jól alakul az élete.

Minden valahogy most kerek. Nincs okom panaszra. Szerintem sok múlik a hozzáállásunkon, a mottóm, élni és élni hagyni. Összességében szerencsés ember vagyok, tényleg

– osztotta meg az énekes, aki hamarosan egy tévés produkcióban is látható lesz, de hogy miben, azt még nem árulhatja el.

Nem görcsöl a szerelemre

Peter Srámek még februárban is arról beszélt, hogy nem foglalt a szíve. Akkor azt mondta, a szerelem mindig spontán jött ez életébe, ezért most sem görcsöl rá, és szeret egyedül is lenni. Azt is elárulta, arra is volt példa, hogy egy rajongóval jött össze, de azóta ebből is tanult.

Volt már rá példa, hogy a közönségemből került ki a barátnőm. De rájöttem, nem szerencsés a rajongók közül összejönni egy lánnyal, mert ha szakítunk, akkor a szerelem és egy rajongó is elveszik

– vonta le a tanulságot ez énekes.

Peter Srámek az elmúlt 11 évben az egyik legismertebb hazai sztár lett, miután feltűnt a Rising Star című tehetségkutatóban. Az énekes ugyan szlovák származású, de magyar állampolgár szeretne lenni, ugyanis úgy érzi, itt van az élete, itt vannak az új barátai, a jövője is.