Kökény Dani szerelem helyett a karrierre fókuszál
Keményen dolgozik a Sztárban sztár leszek! harmadik szériájának győztese, Kökény Dani. Olyannyira, hogy a magánéletére alig marad ideje, de most nem bánja.
10 millió forinttal lett gazdagabb, a siker és a pénz azonban nem vitték el a fókuszt Kökény Dani életében.
– Tervben volt, hogy megyek nyaralni, de végül nem tudtam elszabadulni, sok a munka. Komoly kapcsolatra sincs időm, a fiatalok körében szerintem ez normális, keressük az utunkat. Jelenleg nem is vágyom párkapcsolatra. Számomra az a cél, hogy nagyszínpados előadóvá váljak. Próbálok figyelni arra, hogy ne vesszek el ebben az egészben, a családomra és a barátaimra, a kikapcsolódásra is igyekszem időt fordítani – vallotta be a fiatal, akit bár ostromoltak a lányok a műsor alatt és után, akkoriban – igaz, rövid ideig – volt barátnője. Bevallása szerint a zene segített neki túljutni a nehézségeken.
Keresi az útját
A műsor után betámadtak a rajongók, de mindig próbáltam helyén kezelni a dolgot. Az előző kapcsolatomon túl tudtam lépni, a dalok írása sokat segített, így tudtam kitárulkozni
– magyarázta a fiatal énekes.
Dani útkereséséhez hozzátartozik, hogy kiadót váltott, és más zenei stílusban is kipróbálja magát: legfrissebb dala például afrobeat stílusban készült, Mr. Andreas közreműködésével, aki otthonosan mozog a stílusban, így egyből megtalálták a közös hangot a Delulu című számban.