Kiderült, ki volt Sváby András első nagy szerelme
Néhány nap múlva startol a VIASAT3 új talkshow-ja, az Útközben elmeséled Sváby András műsorvezetésével. A műsorban a lakókocsis kalandok mellett a baráti beszélgetéseké lesz a főszerep, amelynek köszönhetően számos sztárvendéget ismerhetünk meg közelebbről. Sváby azonban már előzetesen kipróbálta az új formátumot, Magyarósi Csabával pedig személyes történeteket is megosztott, többek között az első nagy szerelméről is.
Október 7-én, hétfőn indul a VIASAT3-on az Útközben elmeséled című műsor, amelyet Sváby András vezet majd. A road movie elemekkel tarkított talkshow során Sváby és vendége egy lakóautóban tölt el két napot, miközben kalandok és mély beszélgetések kísérik az útjukat. Mielőtt azonban a műsor adásba került volna, maga a műsorvezető is kipróbálta a formátumot: Magyarósi Csaba társaságában egy napra ő lett az interjúalany, miközben bepillantást engedett a készülő műsor kulisszái mögé.
Az utazás során Sváby arról is beszélt, hogy a műsor vendégei között voltak olyanok, akiket nem ismert, vagy akikről azt gondolta, a személyiségük nem különösebben érdeklik őt. Ennek ellenére szerinte minden esetben sikerült megtalálnia velük a közös hangot, és izgalmas beszélgetéseket folytatott velük.
Sváby András a műsor titkos részletei mellett azonban személyes történeteiből is megosztott néhányat. Kifejtette többek között azt is, hogy már nem annyira örül a korának, de az is kiderült, hogy ki volt pontosan a népszerű műsorvezető első szerelme.
Nehéz a múltról beszélnie
Miközben a műsorvezető az édesapja műtermének házát és a régi házukat is megmutatta távolról a kameráknak, kiderült, hogy beszélni fájó számára ezekről, ugyanis rosszul érinti őt, hogy szülei már nem élnek. Mint mondta, utoljára akkor járt azon a környéken, amikor az édesapját elveszítette.
Én nagyok az a típus, aki így visszamegy helyszínekre. Ezt a Duna-szakaszt én tényleg úgy ismerem, mint a tenyeremet. Mi itt úsztunk át minden nap a Dunán többször is.
Sváby András a kedvenc régi palacsintázóját, valamint a kocsmát is megmutatta, ahol az első sörét elfogyasztotta, de a legnagyobb meglepetés mégsem ez volt. A műsorvezető ekkor kitért arra, hogy első nagy szerelme is itt lakott.
Nagyon szép, egyenesen gyönyörű lány volt. De kicsi gyerekek voltunk még ekkor
– fogalmazott Sváby, akinek az első nagy szerelme Péterfy Bori énekesnő volt.