Curtis volt feleségére rátalált a szerelem
Elmondása szerint Curtis volt felesége, Meszimerisz Krisztina sosem volt még ilyen boldog. Ismét rátalált a szerelem, és minden a helyére került az életében. Bár csak néhány hónapja alkotnak egy párt az új kedvesével, azt mondja, úgy élnek együtt, mint egy nagy, boldog család. A párja a sajátjaként kezeli Kriszti gyerekét is.
„Nagyon jól vagyok, tényleg minden a helyén van most az életemben, a magánéletemben és a munkában is boldog vagyok. Elindítottunk pár új, izgalmas projektet, amikről még nem beszélhetek nyilvánosan, de alig várom, hogy megoszthassam veletek!” – mesélte Kriszti, hozzátéve: bár friss a kapcsolatuk, annál erősebb. Már régóta ismerik egymást, és úgy élnek, mint egy nagy, boldog család. Szerencsére a gyerekeik is remekül kijönnek egymással. Korábban még sosem tapasztalt ekkora összhangot és kötődést.
Ilyenben még nem volt része
„Ilyenben még nem volt részem. A párom a sajátjaként kezeli a gyerekem, ahogy én is az övét. Teljesen nyílt lapokkal játszunk, mindent tudunk egymásról. Ő is változtatott azon, ami az életében engem zavart, én pedig azon, ami neki nem tetszett bennem. Így lett igazán működő a kapcsolatunk” – mondta Curtis volt felesége, hozzátéve: olyan hamar megtalálták a közös hangot, mintha mindig is együtt lettek volna.
Bár a lap szerint terjednek olyan pletykák, hogy az új párja már bőven túl van a hatvanon, Kriszti ezt cáfolja: „Tény, hogy idősebb nálam, de azért még jó pár születésnapját együtt ünnepeljük meg, mire tényleg eljutunk addig.”