Csaba gyakran napokra eltűnik barátnője mellől
2016-12-08  /  Szerző:   /   Párkapcsolat A sikerek előtt Vastag Csabát sem kímélték a lányok: több szerelmi csalódást kellett átélnie, de tudta a módját, hogyan dolgozza fel ezeket.

Az énekes elmondta, hogy iskolai évei alatt többször is rosszul választott párt, visszautasították vagy hamar elhagyták. - Olykor pokoli kínokat éltem át - vallotta be a HOT!-nak.

Vastag Csaba

Szerencsére Csaba nem depressziós állapotba került, helyette inkább próbálta kiadni magából az érzéseket - versek formájában.

- Ha bántott valami, mindig írtam egy verset. Így adtam ki magamból a fájdalmat. Ezzel magamnak is megmagyaráztam a történteket.

Ma már rengeteg női rajongója van a sztárnak, akit jó érzéssel tölt el, hogy ennyire szeretik az emberek.

Vastag Csaba

Csaba szeret bulizni is, gyakran előfordul olyan eset, hogy napokra magára hagyja barátnőjét a bulikba belefeledkezve. Mint mondta: igyekszik rendszeresíteni életét, de nem mindig úgy alakulnak a dolgai, ahogy azt előre eltervezi. - A legtöbb buli úgy indul, hogy az ember csak leugrik egy sörre... - mondta.

Vastag Csaba

Forrás: Blikk