Hab ID Regisztráció OpenID

Nincs miért izgulnia!

2003. 07. 09. 00:00
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha
Egyszerre lett anya és menyasszony az énekesnõ ...
A brit R'n'B szenzáció, Ms Dynamite, Dwayne Seaforth menyasszonya lett, néhány nappal közös gyermekük születése elõtt.

Az énekesnõ elmondta, hogy azon nyomban hozzámegy szíve választottjához, amint Dwayne megkéri a kezét egy 13.000 dollárt érõ gyémánt gyûrûvel. A 22 éves énekesnõ állítása szerint egyáltalán nem izgatott az esküvõt illetõen, mert mint mondja ";ha az ember szeret valakit, akkor nincs miért izgulnia."

A gyermekvárással kapcsolatban is hasonló a hozzáállása: "Csupán azt szoktam mondogatni, hogy úgyis akkor jön ki, amikor neki jólesik. Én pedig várok rá."

KOMMENTEK:

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
SZAVAZÁS

Eurovíziós Dalfesztivál: szerinted benne lesz a Compact Disco az első 10-ben?

Igen
Nem
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!