Hab ID Regisztráció OpenID

10 éves a Back II Black

2007. 04. 06. 11:30
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha
Együtt, egy színpadon a Funky Nagymesterek!

B II B
A csütortök délelõtti sajtótájékoztató a Back II Black zenekar életének egyik legfontosabb eseménye volt. A 10 éves születésnapját ünneplõ együttes is több bejelentéssel készült. Amirõl viszont nem tudtak, hogy Joós István, az MTON vezetõje is örömhírrel érkezett a sajtóreggelire.


A tavaly megjelent Sodor a funky DVD + CD album bearanyozódott. Immár aranylemez-tulajdonos zenekar meghatottan értesült a hírrõl.


Majd a nagy bejelentések sora következett, azaz: A Millenáris Színpadán 2007. április 20-án ismét együtt zenél a Back II Black. A zenekar idén ünnepli 10 éves születésnapját, ennek kiemelkedõ eseménye az áprilisi közös koncert.


A születésnapi buli meglepetése, hogy – 7 év kihagyás után - ismét egy színpadon a zenekar, és annak 2 régi tagja: Somody Zoltán “Guru ”,Bebe,Kató Zoltán,Bársony Bálint,Csejtei Tamás,Erdélyi András és Glatz Gábor .


A Back II Black zenekar 1997-ben az igényes “funky-zene ”mellett tette le voksát, mely a mai napig meghatározó védjegye. Az elmúlt 10 év nagy slágerei nélkül nem lenne teljes egy jubileumi koncert.


A programból nem hiányozhatnak a legnagyobb Back II Black slágerek, azaz a “Szerelembomba ”,“Akár péntek,akár szombat ”,“Te- vagyazakitalegjobban ”, vagy a tavaly megjelent, de mára aranylemezzé vált koncert DVD + CD címadó dala – a “Sodor a Funky ”.


A Back II Black mindenkit nagy szeretettel vár április 20-án,20.00 órakor a Millenáris Teátrumban egy látványos show-jellegû FUNKY-PARTYra,ahol a “funky-kandúrok ” újra elkápráztatják az igazi fekete zenét szeretõ rajongókat..

KOMMENTEK:

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
SZAVAZÁS

Eurovíziós Dalfesztivál: szerinted benne lesz a Compact Disco az első 10-ben?

Igen
Nem
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!