Hab ID Regisztráció OpenID

Vásáry André külső alapján ismerkedik

2010. 03. 01. 13:00
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha
Csak szép lányok jöjjenek!
André életében semmi változás nem történt a Csillag születik óta, ami adott esetben akár jót is jelenthet, de az énekes a változatlanságot magánéletére (vagyis magányára) érti - már kezdi azt hinni, hogy örökre páratlanul marad.

Vásáry Andrénak, a Csillag születik különleges hangú énekesének nehezére esik a csajozás. Már kezdi azt hinni, hogy soha nem talál párt magának. Pedig elmondása szerint nyitott szemmel jár mindenfelé, mégis elkerüli a szerencse.

Igaz, Andrénál a külső dönt, persze a belső értékek is fontosak számára - ha a külső rendben van.



"Vannak ilyen lehetőségek vagy bepróbálkozások, de szerintem ez akkor működik, ha kölcsönös. Tehát ha valaki neked is tetszik és te is bejössz, szerintem ez csak így tud működni. Én egyébként híres vagyok arról, hogy nem veszem észre a jeleket, de most már annyira nyitott szemmel próbálok járni, de még így sem veszem észre..." - mesélte a Csillag születik felfedezettje a Tabu Tv-nek.

"Én már kinőttem abból, hogy sztereotípiáim legyenek, hogy ilyen legyen, olyan legyen, ilyen magas, olyan súly, ilyen szem, olyan haj. Szerintem ezzel a legtöbbünk így van, hogy meglátod az illetőt és akkor valami kölcsönös szimpátia vagy szikra legyen.

Persze először a külső dönt, mivel rögtön nem beszélsz az illetővel, ezért nem lehet azt mondani, hogy a belső értékek. Igenis először a külső dönt, és utána, ha egy hullámhosszon vagyunk, akkor biztos elindulhat valami..." - osztotta meg gondolatait magánéletéről a kiscsillag.

Nézd meg videón is!



KOMMENTEK:

ccuufrcvj 2010-09-10 23:13:23
jqxwCM cwknbmfncrql, [url=http://lxrkqejnuycl.com/]lxrkqejnuycl[/url], [link=http://qyhhkrnknyjn.com/]qyhhkrnknyjn[/link], http://bmkoqxjgpcnm.com/
brr 2010-03-01 22:13:35
Ehhehe , pont azert , most a szambol huztad ki a szot .. kösz Yakarta! legalabb ne hazudjon ez a majom!
Yakarta 2010-03-01 13:20:09
Ehhehe, azér nem tud csajozni mer meleg....

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
SZAVAZÁS

Eurovíziós Dalfesztivál: szerinted benne lesz a Compact Disco az első 10-ben?

Igen
Nem
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!