Hab ID Regisztráció OpenID

Várkonyi miatt veszett össze Bochkor és Palik

2010. 07. 26. 07:00
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha

Azóta kerülik egymás társaságát, amióta Várkonyi Andrea autóversenyzőnek állt

Összeugrott Bochkor Gábor és Palik László. A két jó barát együtt járt az afganisztáni hadszíntéren, néhány éve versenyeztek egymással repülőgéppel és autóval, sőt Palik vette át Bochkor helyét a Bumerángban, amikor a rádiós nyaralni ment. Barátságuk már-már idillinek tűnt, olyannyira, hogy a ralis többször bejelentkezett cimborája műsorában, sőt, Bochkor egyszer jókedvében még kislánya kezét is felajánlotta Palik nagyobbik fiának.

Úgy tűnik, a jó kapcsolatnak vége: a hírek szerint a két egykori barát immár nem keresi egymás társaságát. Palikot ismerve nem csoda, hogy a megromlott viszony mögött az autósportot kell keresni. Számára kevés dolog szentebb ennél, ezért nehezen emészti meg, hogy barátja kedvese, Várkonyi Andrea nem nála, hanem a rivális Szalay Balázs csapatában ült a terepjáró volánjához. A TV2 híradósa ráadásul jelentős szponzori hátteret gyűjtött be magának a ralizáshoz.

Palik László számára Szalay Balázs amúgy is vörös posztó. Emlékezetes ugyanis, hogy tavaly januárban éppen az ő fellebbezése miatt veszítette el élete legjobb pozícióját a Dakar Ralin.

 

 

 


Szalay Balázs, Várkonyi Andrea csapatfőnöke megerősítette a Bors információit. "Azt tudom, hogy régebben Bochkor Gáborék és Palik Lászlóék híresen nagy családi barátok voltak. Aztán Várkonyi Andi elkezdett nálunk versenyezni, és akkor történt köztük valami" - mondta Szalay.

A bulvárlap szerette volna az ügyben Palik Lászlót is megkérdezni, ő azonban azt üzente: ezekben a napokban csak a magyar Forma–1-es versennyel hajlandó foglalkozni.

Várkonyi: nem akarok viszályt!

Várkonyi Andrea és párja, Bochkor Gábor tegnap kislányukkal, Nórival részt vettek a II. Talmácsi Napon, Kecskeméten. A népszerű sztárpár a tervek szerint több hírességgel együtt indult volna a tiszteletükre megrendezett futamon. A kedvezőtlen időjárás miatt azonban a celebrajt elmaradt, de a profi versenyzők - Talmácsival az élen - lelkesen száguldoztak a pályán.

Az eseményen a Bors munkatársa arról faggatta Andreát, mit szól ahhoz, hogy párja, Bochkor Gábor miatta veszett össze Palik Lászlóval. "Nagy ostobaság lenne részükről, ha miattam hosszan megromlana a viszony köztük. Ez az én dolgom, Gábornak és Lacinak mindehhez semmi köze" - zárta rövidre válaszát a tévés.

 

(Forrás: Bors)

KOMMENTEK:

Palome 2010-10-06 17:00:18
xxx van olyan, h szex chat? mit kell csinálni ?mert ugy chatelésből nem lehet meggazdagodni...:) apropo egy hete elhagyott a szeretőm, miért nem írnak róla??
jujdeciki 2010-08-01 17:52:34
névtelen mikor dugtál utoljára
kicsit feszült vagy
Anonymous 2010-08-01 14:11:21
álorvos, te nem vagy épeszű, itt ülsz a gép előtt, ez aaz 1 elfoglaltságod van, mert még barátaid is ha voltak, elmenekültek, az állandó "agyhalott" dumádtól, mindenhez értesz, csak semmit nem tudsz. Milyen jogon szólsz bele mások magán életébe, ők le se tojnak, ennyit a véleményedről,jjjjjjaaaaaaa, meg állj fel a gép elől, mert idegesítő vagy de nagyom
orvos orvosovics 2010-07-29 21:07:21
Affene, most nem tudom, hova kell küldeni a jelentkezést. Ellopták tőlem a nagy gazdasági fellendülés kivételesen vonzó lehetőségét.
Most akkor megint mehetek hajtani a rabszolgákat napi 10-12 órában.
XXX 2010-07-29 19:05:08
Ezt nem hiszem el!
Újabban cenzúra van??????? : ))
orvos orvosovics 2010-07-28 15:28:27
Aha. A világ legújabb, meg nemzetközi, meg sok pénz...
És e mellé egy ingyenes e-mail cím.
Biztos nagyon komoly cég van mögötte. Gyanítom, valami bodzaszedő egyéni vállalkozó lehet.
XXX 2010-07-28 09:30:53
Na itt a kiváló lehetőség Várkonyi Andreának! Andi, ne tétovázz, hanem jelentkezz a sex chat oldalra modellnek! Végre azt csinálhatod, amihez igazán értesz és még fizetnek is érte. : ))
orvos orvosovics 2010-07-26 13:03:53
Én is inkább Szalayhoz mennék. Egyrészt szubjektív véleményem, hogy Palik egy p.cs.
Objektíven meg inasnak se mehet Szalay mellé autóvezetésben.
xyz 2010-07-26 09:10:12
Kedves Bors!
Várkonyi és Palik, valamint mások magánélete privát ügy. Olvasgatom ezeket az oldalakat időnként, hogy értesüljek arról mikor, mit hogyan másítanak meg, és tesznek szenzációvá. A döbbenetes az, hogy rengetegen vannak, akik még mindig hír-értékűnek veszik ezeket a megmásított, és hazugság, vagy igazság tartalommal bíró privát ügyeket. Aki a cikket írta, mikor veszett össze egy nővel, a haverja miatt? Ha férfi.... Vagy mikor szeretkezett és kivel, kérlek azt írja meg közösségi oldalakra, és újságokba. Vagy vonuljon vissza ettől a szennyes műfajtól, és éljen meg szépirodalomból. Ha képes rá....

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!