Hab ID Regisztráció OpenID

Vajon ki a legtökösebb srác a triumvirátusból?

2006. 04. 24. 13:00
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha
Belsõ viszály izzik a 3 jóbarát között

Nem mindennapi fogadást kötött a 3 focirajongó fenegyerek. Ganxsta Zolee, Harsányi Levi és Nacsa Olivér legutóbbi szokásos futballszerdai találkozója során, a meccs szünetében, Levi egy meglepõ reklámfilmre lett figyelmes: Egy srác, kosárlabda-szerû tappancsokkal a kezében forog le egy irodaház üvegfalán:


Harsányi, Ganxsta, Nacsa


- Sose vállalnád ezt be Zoli, akármilyen tökös gyereknek mutatod magad!" -provokálta zenész barátját Levi.


Ebbõl hamarosan parázs vita alakult, melybe még az inkább csak verbális készségeirõl ismert Nacsa Olivér is beszállt:


- Meglátjátok, én leszek az egyetlen aki ezt megcsinálja közületek! Május 3-án a Zolee tetõkoncertje elõtt. És akár a Skála Metro üvegfalán is lejövök!"


Szó szót követett, és a hitetlenkedõ cimborák, saját igazuk bizonyítására mindannyian kemény edzésbe kezdtek. $beszur$


Bár azóta is összejárnak, a bizonyítás napjáig a hangulat rendkívül feszült lesz.


Hajrá fiúk, kíváncsian várjuk az eredményt! Minél több tanút várunk május 3-án 20 órára a Nyugati térre.


A nagy bizonyításra május 3-án este, 20h-kor, a Nyugati téren kerül sor, amit Ganxsta Zolee ingyenes koncertje követ. Az elsõ budapesti nyugati téri tetõkoncert.

KOMMENTEK:

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
SZAVAZÁS

Eurovíziós Dalfesztivál: szerinted benne lesz a Compact Disco az első 10-ben?

Igen
Nem
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!