Hab ID Regisztráció OpenID

Uri Gellert is faggatja a rendőrség

2009. 07. 13. 11:40
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha
Rémes titkok birtokában? A mentalista sokat tudhat Michael Jackson rejtélyes halálával kapcsolatban...
Hamarosan Uri Gellert is kihallgatják a Michael Jackson halálának körülményeit vizsgáló nyomozók - írja több brit lap is.

A világszerte ismert mentalista Jacko legjobb és legrégibb barátai közé tartozott, így sokat tudhat a popkirály életéről, az őt körülvett orvosokról, és gyógyszerekről.

Uri Geller állítólag már felvette a kapcsolatot ügyvédeivel, hogy felkészüljön a várhatóan minden részletre kiterjedő faggatózásra.

Matt Fiddes, Jackson brit testőri gárdájának egykori vezetőjét is kikérdezik. A 30 éves férfi így nyilatkozott az amerikai People magazinnak: "Urit is és engem is értesítettek, hogy a nyomozók ki fognak kérdezni bennünket. Sok dolgot láttunk, és rendszeresen találkoztunk Michael orvosaival. Nincs titkolnivalónk, mindent meg fogunk tenni, hogy együttműködjünk a rendőrséggel."

uri geller

"Nem éltem együtt Michaellel, de a dolgok, amiknek akárcsak Matt, én is szemtanúja voltam, rémisztőek voltak, és minden reményemet szertefoszlatták Michael jövőjével kapcsolatban" - nyilatkozta a lapnak Uri Geller.

Michael Jackson 53 éves nővére, La Toya Jackson a vasárnap megjelent brit News of the Worldnek azt mondta, határozott meggyőződése, hogy testvérét megölték. A nő szerint az énekes összeesküvés áldozatává vált hatalmas vagyona miatt. Azt mondta: öccse vagyona a publikálási jogokkal együtt "bőven meghaladta az egymilliárd dollárt" (199 milliárd forintot), és ezért gyilkolták meg, holtában ugyanis többet ér nekik, mint élve.

Hozzátette: kétmillió dollárnyi készpénz és ékszer már el is tűnt az énekes házából.

A hivatalos halottkémi vizsgálati jelentés csak két hét múlva várható, de a család maga is végeztetett egy külön toxikológiai vizsgálatot, amelynek eredményét a lap szerint La Toya Jackson már tudja.

A News of the World idézete szerint a néhai világsztár nővére kijelentette: a még folyó rendőrségi vizsgálat miatt részleteket nem mondhat, de "mindenki meg fog lepődni", amikor a laboratóriumi eredmények ismertté válnak. La Toya szerint testvérét a környezetében lévő emberek függőséget okozó szerekkel kezelték, hogy "engedelmes és ellenőrizhető legyen", és elszigetelték a családtól - összegezte a legfrissebb Jacko-híreket az MTV.

(Forrás: MTV)

KOMMENTEK:

GYTUSKA 2009-07-18 10:23:02
A popsztáról annyit,hogy minden ember a saját élete kovácsa,na meg kinek mi van megírva.Annyi botrány és kínszenvedés után mint ember megérdemelné,hogy a média leszállna róla,fárasztó ez a sok ilyen-olyan pletyka.ŐSZINTE részvétem a családjának.
Irén 2009-07-13 20:10:19
Szegeny popsztár, nagyon sajnálom, mert pontosan egyidős volt Velem.
És Én is azt gondolom, hogy évekkel ezelőtt bejelentett állapotromlása nem lehetett a véletlen műve, mégha a természet rajta is végezte a maga munkáját. Pláne, ha még segítették is előbbre hozni az elsorvadását. De azért mégsem értem! Jackó, amikor kezdte érezni, annó, hogy az egészségével nincs valami rendben, miért nem cserélte le a csapatot maga körül, hiszen később sem javult???????????????????Valaki, valakik, valamivel bilincsben tarthatták Őt! Valószínű, vagyis feltehető lenne, hogy a mgtörtént botrányokat is megszervezték volna????????????????????????????????
Hány nagyember, politikusok lettek így áldozatok, mások éhsége, telhetetlensége, hatalmi vágyai miatt, és az a döbbenet, hogy ezekre mindig találnak embert, aki hajlandó valakit eltüntetni a földszínéről!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
SZAVAZÁS

Eurovíziós Dalfesztivál: szerinted benne lesz a Compact Disco az első 10-ben?

Igen
Nem
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!