Hab ID Regisztráció OpenID

Szexterapeuta lett Szabó Zsófi

2011. 11. 21. 08:26
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha

A színésznő szívesen megosztja saját tapasztalatait a szexről...

...mert hiszi, hogy ezzel megóvhatja a fiatalok lelkét.

Szabó Zsófi úgy gondolja, hogy első beteljesült szerelme idején lelkileg még túl fiatal volt. A huszonhárom éves lány ma már biztosan állítja, hogy ha újrakezdhetné, nem tizenhat évesen esne át első szexuális élményén. A Jóban Rosszban című sorozat Bettije éppen ezért félti a mai fiatalokat, mert a legtöbbjük felelőtlenül kezd szexuális kapcsolatba.

"Azt gondolom, hogy gyerekkorunk csak egyszer van, ezért azt minél tovább kellene kitolni. A szexre ráérünk utána is, ne siettessük! Egy egész élet áll rendelkezésünkre, hogy élvezzük a testiséget" – nyilatkozta lapunknak Zsófi.

"Az érintésekre, a flörtre, a csókra, a vágyakra időt kell szánni. Mindenki máshol tart az életében. Fontosnak tartom, hogy a fiatalok tudjanak mihez kezdeni szexualitásukkal, és merjenek nemet mondani. Sajnos nem ezt látom! Korán, felelőtlenül és sokszor megalkudva vetik bele magukat a szexbe, csak sodródnak az eseményekkel. Én tizenhat évesen vesztettem el a szüzességem, de a mai fejemmel úgy gondolom, talán korai volt" – mondta komolyan a szőke szépség.

 

 

 

 

 

 

A huszonhárom éves színésznő jelenleg boldog párkapcsolatban él Mártha Imre energiaipari szakemberrel, de sok mindenen keresztülment, mire rátalált párjára. Zsófi nem tagadja, hogy volt része egyéjszakás kalandban, de ez is hozzájárult ahhoz, hogy kialakuljon a mai énje.

Mindezek ellenére összességében nem volt sok kapcsolata. Mindig is fontos volt számára, hogy partnere a szívét is megdobogtassa. A sors fintora, hogy a napi sorozatban az általa alakított Betti Tanakis épp felelőtlen, érzelemmentes viszonyt folytat Kardos doktorral.

"Nem mindig tudok azonosulni Betti tetteivel, de ez egy szerep. Színészként az a feladatom, hogy hitelesen eljátsszam a csábító, érzelmei elől menekülő lányt. Magánemberként azonban, ha az ismertségemmel hozzá tudok járulni ahhoz, hogy akár csak egyetlen tini is úgy dönt, nem sieti el az ágyba bújást, már megérte"

"Számos impulzus ér naponta, sok mindent látok és tapasztalok, amit nagyon szívesen megosztanék a tizenévesekkel. Talán ha olyan személytől hallják, akit naponta látnak a tévében, elgondolkodnak a hallottakon. Hiszem, hogy a nemi élethez nemcsak testi, hanem lelki érettség is szükséges" – fogalmazta meg tapasztalatát Szabó Zsófi.

(Forrás: Bors)

KOMMENTEK:

Anonymous 2011-11-23 11:47:06
Szégyent hoz az apjára!Vagy ezekben a körökben ez a fogalom már ismeretlen?
kull 2011-11-23 09:58:00
Kell a hírverés a kis médiaribinek különben még elfelejtik és kiesik a "gazdagpasitkeresekmertmegérdemlem" lotyókörből.
Anonymous 2011-11-22 22:41:55
APUKA MIT SZÓL EHHEZ?
Anonymous 2011-11-22 22:31:39
Ez a kis szarosseggü akar szexet oktatni?
ÉDESANYÁK!.....HM 2011-11-22 19:30:08
Lelép az országból Liptai Claudia
2011. november 22.
Blikk
A fájós lábú Pankát Gesztesire hagyja.
Címkék: Liptai Claudia, Várkonyi Andrea, Bochkor Gábor, Gesztesi Károly, Gesztesi Panka, Miami, utazás
A Blikk szerint a színésznő elfogadta barátnője, Várkonyi Andi meghívását és a lányok kettesben veszik hátukra a világot. Egészen Miami-ig mennek majd, ahol egy igazán csajos hét vár rájuk. Az utazást Andi párjától, Bochkor Gábortól kapta ajándékba és úgy döntött, hogy kedvese helyett – aki amúgy is dolgozik – legjobb barátnőjét viszi magával. Ez pedig nem más, mint az a Liptai Claudia, aki annak idején bemutatta egymásnak a szerelmespárt!
Anonymous 2011-11-21 20:28:58
jól értem? hivatásos szűzkurva lett?
óH AZ A FRÁNYA HELYESÍRÁS! 2011-11-21 18:11:26
Bertalan!

Az egy dolog,hogy neked szimpatikus, de mit tett le az asztalra a leány?
Mielőtt ismerkednél vele, tanulj meg helyesen írni.
Az igekötőt (meg)egybeírjuk az igével ebben az esetben.
Pl. MEGISMERKEDNÉK.
Anonymous 2011-11-21 18:08:26
Túl sokat irkálnak ilyen-olyan ügylete miatt, de a színészetéről nem sok szó esik.
Milyen jelentős szerepe volt?
Bertalan 2011-11-21 15:48:47
Én Szívesen járnék hozzá , és meg ismerkednék vele . Tündéri Lány.
Undorító 2011-11-21 11:49:22
Undorító 2011-11-21 11:48:28
Ez most kire tartozik?
Apuka mit szól ehhez, hogy a lánya a nagyközönség előtt tárgyalja, mikor feküdt le először?

Ezeknek már semmi se szent?
Undorító 2011-11-21 11:48:28
Ez most kire tartozik?
Apuka mit szül ehhez, hogy a lánya a nagyközönség előtt tárgyalja, mikor feküdt le először?

Ezeknek már semmi se szent?

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
SZAVAZÁS

Eurovíziós Dalfesztivál: szerinted benne lesz a Compact Disco az első 10-ben?

Igen
Nem
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!