Hab ID Regisztráció OpenID

Mégis megjelennek Sarka Kata erotikus képei!

2009. 11. 13. 14:00
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha
Hajdú Péter nem tudta, hogy felesége titokban...
...szerződést kötött a férfimagazinnal és a korábban letiltott képek hamarosan megjelennek.

Nem lehet róluk leszakadni, mert nem engedik. A Hajdú-Sarka párosnál mindig történik valami. Most például az, hogy Kata végül hites ura tudta nélkül írta alá a CKM-es szerződést - értesült a Bors.

A bulvárlap beszámolója szerint Kata életében először becsapta férjét, mert tudta, hogy a tévés műsorvezető és producer soha nem engedné megjelenni az egyszer már letiltott erotikus képeket.

Sarka Kata azzal magyarázta tettét, hogy úgy érzi, ez egy olyan jellegű dolog volt, amelybe nem engedhette beleszólni Pétert.



Ez már csak azért is érdekes, mert ahogyan korábban beszámoltunk róla (lásd: kapcsolódó cikkekné), a fotózásról sírva menekülve rohant ki, mert a magazin szerkesztője intim képeket is szeretett volna készíttetni a celeb anyukáról.

Később azonban mégis sikerült megegyezniük és hamarosan bárki meglesheti, miért félti annyira feleségét a kíváncsi szemektől a műsorvezető. Hajdú Péter egyelőre még duzzog, de az aláírt szerződés ellen már nem tehet semmit.

Kata cinkostársa egyébként Tornóczky Anita volt, aki vállalta, hogy részt vesz a hazugságban. A lóvá tett Hajdúnak ugyanis azt hazudták a lányok, hogy edzeni mennek, ehelyett a szerkesztőségbe siettek, hogy aláírják az erotikus képek megjelenésének engedélyezéséről szóló szerződést.

(Forrás: Bors)

KOMMENTEK:

popó 2010-10-31 19:07:19
baszátok seggbe.
zwvzgqm 2010-05-28 19:36:01
5wUuNq dkrsakcqkgvx, [url=http://duxogibrbrlf.com/]duxogibrbrlf[/url], [link=http://uzhjkyvkfumd.com/]uzhjkyvkfumd[/link], http://hyfhvgabqlzh.com/
lang martin 2009-11-19 19:11:09
Edithez csatlakozom....
Kata szép Nő! Élőben ha lehet még szebb ... részemről nem úgy irigykednék, hogy lehordom mindennek... szerintem Hajdú Peti szerencsés... a lány már nem annyira...:)
srek 2009-11-19 19:00:33
Hát borzasztóan csúnyán beszéltek..probálom normálisan megfogalmazni a véleményem. Én is azt gondolom, hogy ez álszent szöveg volt,és megjátszották hogy "nem teszem szét a lábaimat" hogy érezze a közönség, hogy egy fokkal éppen nem lépte át a pronózást. DE. Az a duma, hogy ennek a fotózásnak az a motívuma, hogy egy nő le tud fogyni szülés után vagy akármikor 30kg, hát öregem, ez kiasztott. Ezért nem kell levetközni látjuk ruhában is hogy lefogyott. Meg amúgy huszonévesen könnyű lefogyni.
Mindenesetre akkor is prostítució amit csinál. A szó jelentése "prostítució": üzletszerű kéjelgés:) Gondolom nem társadalmi munkában végezte e nemesnek nem mondható munkát, hogy felhívja a figyelmet arra hogy le lehet fogyni 30KG! :-) Szóval pénzt kapott érte. Ő maga mondta, hogy pikáns legyen, az majdnem kéjes, erotikus. Úgyhogy ki is merítette a prostítució fogalmát.
Legközelebb őszintének kell lenni, hogy szereti mutogatni magát, azt legalább elhisszük.
Edit 2009-11-19 10:32:15
Nagyon szép magyar szöveget, olvashatunk, a hozzászólásokban,van valaki ezek közül, akinek Kata már széttette a lábát, mert akkor joggal mondhat róla ilyeneket. A többi meg az ő dolga m.eg a férjéé.
Dr.Tóth Imréné 2009-11-19 08:28:42
Szánalmas ez a nő!!!!Inkább a gyereknevelésen járna az esze,és nem azon,hogy kinek tegye szét a lábát!!!
Hajnal 2009-11-18 14:25:21
Ennek is mióta megszült,csak azon jár az esze,hogy melyik újságnak vetkőzzön le.Inkább a gyerekére fordítana ennyi energiát,szegény gyerek biztos oda van baszva a babysitternek.Így könnyű az élet,dolgozni se kell!
Bali 2009-11-18 13:48:50
Jól megbassznám a hülye kurváját.Neki úgyis mindegy kinek teszi szét a lábát,csak faszt kapjon az számít.
Gabcsi 2009-11-18 13:46:34
Az egész cirkusz csak reklámfogás,hogy jobban vigyék azt a nyamvadt újságot,amiben ez repedt sarkú ribanc szerepel,azzal a nagy testével.Direkt így lett kitalálva,hogy jó nagy hírverése legyen az egésznek,mert különben ki a fene figyelne rájuk?Egy fillért nem áldoznék az újságra,amibe ez kisgyermekes ribi szerepel.Majd szégyenkezhet,mikor a gyereke felnő és megkérdezik anyád mivel foglalkozik?Ő meg majd azt mondja szétteszi a lábát különböző újságoknak.Fasza!!!!Büszke lehet majd rá a kölke,meg ő is magára!!!
Fecsó 2009-11-18 13:41:57
Azért választotta ezt a fiatal spinét a Hajdú Péter,mert ezt úgy cibálja ahogy akarja.Ha azt mondja neki állj be a sarokba egy hónapig,ez ott áll bután,szó nélkül.Ennek a csajnak önálló gondolata sincsen,mert olyan buta mint a föld.De kurvának jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gondolom jól szopik azt ennyi!!!
Juli 2009-11-18 13:35:22
Ez egy ribanc,máshoz se ért,csak a vetkőzéshez.Életében nem dolgozott a hülye ribanca.
strasidlo 2009-11-17 15:08:30
persze,mégis mit gondoltatok,persze,hogy álszent kurva az összes,csak valami szöveget ki kellett találni,hogy nehogymár azt gondoljuk,hogy ő csak úgy egyből szétteszi a lábát.Szopott is már abban a percben,ahogy belépett a fotostudioba.
radikalis 2009-11-16 01:28:33
hajdú péterné alias senkiházi celeb repedtsarka kata...
nemmindegyhogyki?
dugásra jó másra nem
Azért 2009-11-15 20:54:42
Sziasztok!

De most teljesen komolyan kérdezem, hogy ki a csuda a Sarka Kata? Látom nagyon nem jön válasz! Ti sem tudjátok? Akkor??? Nem értem! Én kérek elnézést
black flower 2009-11-15 17:26:17
juuuuuuuujjjjjjjj de csunyak vagytok,csunyan beszeltek ,mire eza nagy szitkozodas?
Xavér 2009-11-14 23:13:22
Csak egy divatos prosti.
Azért 2009-11-14 21:42:48
Valaki segítene nekem, hogy ki ez a Sarka Kata egyáltalán? Színész? Énekes? Ufó?
Köszönöm
1131 2009-11-14 21:27:57
Nem kértük !!!! -.-
Zigo 2009-11-14 14:38:30
Szép nő,de buta mint a seggem,ami nem baj egy szakszi erejéig..
Kapna tölem 500ft-ot,lehet rámenne..
tityi 2009-11-14 14:05:48
Nahát ide jutott már az állám házaspár,a csillagos égig magasztalták őket milyen pompás esküvő ,és parti volt!Igen nagyvoltt akiadás,talán a bevétel kicsi!Telhetetlenek nem sajnálom őket,szar ügy ,de ez van! Kérdem Én szegény embert miért, nem karolnak fel?
Hénia 2009-11-14 11:31:24
Jól lerágott koca ez a katának nevezett
kurva, látszik még min dig nem elégült ki rendesen. Sajnos nics már olyan férfi aki elhervasztaná a f.....t ebbe aringyóba. Petinek meg így is jó, higy Ő maga is egíy himringyó.
árva gyerek 2009-11-14 10:15:39
Photoshop csodái...
a teste lehet tényleg jó (de azt a ruha takarja), bezzeg a feje. Ha szembe találkoznék vele jobb lenne ha hegesztő pajzsot viselne a lófejű
ocsyba 2009-11-14 09:53:54
na petikém most járasd a pici szádat ,hogy rendbe hozd a családi egyensulyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de különben meg megérdemelted te nagypofályú
Anonymous 2009-11-14 03:37:54
Ez a nő olyan buta mint a segg! Tud persze beszélni, mert megtanították, de gondolat: zéró! Jól beválasztott ez a Hajdu!
Álpróféta 2009-11-14 01:24:50
Ki a pöcs az a hajdúpéter?
tucliorr 2009-11-13 23:47:35
Tragédia,ki a fenét érdekli ,és engedély kell a házból való kilépéshez.Ez a nő csak egy bábú.Olyanok már mint a Győzike
család,ők vajon mennyit profitálnak?
gabi 2009-11-13 22:12:18
Szerintem senki nem kényszerítette hogy levetkőzzön ha meg tette vállalja a következményeket!! Ja de gondolom amit anyagiakban ezért kapott akkor nem háborgott Petike és Katika se.
XXX 2009-11-13 19:53:06
Amikor a kurva megpróbál önállósodni a stricijétől ...
Ebből még nagy balhé lehet .
öreg 2009-11-13 17:28:04
Ugye - ugye nkem lett igazam !!!!!!!!
Petike = 0
Katának úgy ugrál ahogy kivánja .
Hová lettek a könnyek ? MŰ balhé az egész !
ticiano 2009-11-13 16:48:28
A képgaléria első képén elég jól néz ki .
Talán még azt is megengedném neki, hogy leszopjon.
zzzzizz 2009-11-13 16:45:32
..ez egy mű balhé...pénz és hírnév éhes
büdös kurvák mind : )
nyuff 2009-11-13 16:23:16
Azért jól néz ki ez a műcsöcsös kurva.
trk 2009-11-13 15:40:55
az egsz csak hazugsak tudja azt peter csak teszi magat jo teszi hogy kata ien kepeket csinal meg csinaljon is meg
greent 2009-11-13 14:37:23
Szuper! Még ahhoz is Hajdú "egy címlapért anyámat is eladom" Péter engedélye kell, hogy kilépjen a lakásból? Összeillő pár.
Kgb 2009-11-13 14:36:38
Ez a Sarka most épp azt tette mint Claudia!! A szilikon-retusált nők versenye ez!! Most màr nem baj hogy a lábaközé kukkantott a fotós?? Ezt mind undorító műbalhé! Mindegy milyen téma, csak ők legyenek a címlapon!! Miért mutogatja magàt ilyen álszent ronda k...va!!
2009-11-13 14:19:17
Hát ezen most úgy meglepődtünk... A következő hír valószínű az lesz, hogy mekkora vita volt erről otthon, aztán utána arról fogunk olvasni, hogy már kibékültek. Vicc az egész...

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
SZAVAZÁS

Radics Gigi vagy Szakos Andi nyeri a Megasztár 6-ot?

Radics Gigi
Szakos Andi
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!