Hab ID Regisztráció OpenID

Eddie Murphy fél a...

2003. 01. 17. 00:00
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha
Eddie Murhpy sem tökéletes: nemrégiben legalább is kénytelen volt bevallani egy kis hibáját, mégpedig...
Eddie Murhpy sem tökéletes: nemrégiben legalább is kénytelen volt bevallani egy kis hibáját, mégpedig azért, mert az Én, a kém (I, Spy, hazai bemutató: január 30.) címû akció-vígjáték forgatókönyv-írói írtak számára egy jelenetet, melyben õ és partnere, Owen Wilson egy magánrepülõgép pilótafülkéjében a botkormányon veszekszik, a gép pedig össze-vissza bukdácsol a levegõben.

Nos, a hõs, kis híján visszamondta (az egyébként számára írt) szerepet: ugyanis fél a repüléstõl, és különösen irtózik a kis gépektõl. A jelenetet természetesen végül leforgatták, de a gép végig a kifutópályán maradt.

Amikor viszont a színésznek otthonról a forgatás helyszínére Vancouverbe, majd onnan Budapestre kellett repülnie, nem volt pardon.

A sztár ekkor hosszú kapacitálás után végül gépre szállt, de ahhoz ragaszkodott, hogy indulás elõtt személyesen megismerkedjen a pilótával, és saját szakemberei külön átvizsgálhassák a gépet.

Budapestrõl távozta elõtt Magyarországra hozatta saját mérnökeit, hogy ismét ellenõrizzék a filmstúdió gépének állapotát.

A színészek azt hitetnek el a nézõvel, amit akarnak: a légi jelenetben ugyanis Eddie Murphy nagyon magabiztosnak tûnik.

KOMMENTEK:

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!