Cameron Diaz az állatias szexet kedveli!
Nagyot ütött Cameron Diaz legutóbbi interjújával, amelyben szexuális életéről mesélt el mindent. A 37 éves színésznő a Playboynak nyilatkozva bevallotta, hogy az igazán állatias, nyers szexet kedveli, ráadásul vonzódik a nőkhöz is - igaz, csupán szexuálisan.
"A szex és a szerelem két különböző dolog. Egy nővel például csak a szex jöhet szóba nálam, és ha két nő olykor lefekszik egymással, az nem jelenti azt, hogy leszbikusok" - fejtette ki véleményét a sztár a világ első számú férfi magazinjának.
Cameron azt is elárulta, mitől "kattan be" a hálószobában. "Imádom az állatias szexet! Amikor a férfi igazán férfi, én pedig a gyenge nőt játszom..."

Az interjú során állítólag annyira részletesen avatta be szexuális szokásaiba az újság munkatársait, hogy a Playboy nem vállalta a teljes cikket nyomtatásban leközölni.
A színésznő - elmondása szerint - most egyedülálló, és nagyon élvezi, hogy leginkább saját magával kell foglalkoznia.
A hazai közöség a Kéjjel-nappal című akció-vígjátékban, Tom Cruise oldalán láthatja legközelebb Cameron Diazt.
(Forrás: Blikk)





KOMMENTEK:
SZÓLJ HOZZÁ!