Hab ID Regisztráció OpenID

Britney felel a gázolásért

2009. 10. 22. 07:47
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha
A baleset bizonyítékát elárverezték
Britney Spears még 2007-ben hajtott át autójával egy fotós lábán, most kellett bíróság elé állnia ezért.

Rendeződni látszik Britney Spears ügye azzal a fotóssal, akinek korábban átgázolt a lábán Beverly Hillsben. A baleset két évvel ezelőtt történt, de akkor a fotós, Ricardo Mendoza még nem csinált túl nagy ügyet belőle. Idén májusban azonban mégis meggondolta magát és beperelte a sztárt, gondatlansággal vádolva őt.

Az ügynökség, amely Mendozát foglalkoztatja, elárverezte a baleset bizonyítékát, a gumiabroncs-foltos zoknit, de a bevételt jótékony célokra adományozták.

2009-03

Mostani megállapodásuk feltétele, hogy a feljegyzéseket nem lehet közzétenni.

Az incidens akkoriban történt, amikor a pop egykori üdvöskéje elég zűrös időszakon ment keresztül, hiszen órákkal korábban veszítette el fiai felügyeleti jogát. Britney élete azóta már rendeződni látszik, visszanyerte gyermekei láthatási jogát, szakmailag pedig legújabb száma az első helyen tanyázik a Billboard's listáján.

KOMMENTEK:

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!