Balogh Edina váratlan bejelentése
Véget ért Balogh Edina és Mártha Imre kapcsolata. A szerelmesek hét intenzív hónap után vettek búcsút egymástól. A Barátok közt Kingája a Fókuszban beszélt a szakítás okairól, a kihűlt érzelmekről, és a folytatásról.
Mártha Imre az üzleti élet jól ismert szereplője, a Magyar Villamos Művek korábbi vezérigazgatója, akivel Edina - elmondása szerint - igazán szenvedélyes és intenzív időszakot töltött együtt.
A színésznő tavaly nyár elején zárt le egy 3,5 éves párkapcsolatot, és úgy gondolja, időben túl közel volt egymáshoz a két szerelem. Most egy jó ideig egyedül szeretne lenni.
Érdekes és egyáltalán nem ritka, hogy egy sorozatbeli szereplő a képernyőn olyan helyzetbe kerül, amit a magánéletében is átél. Gondoljunk csak a Szentmihályi Zsófi karakterét alakító Kiss Ramónára, vagy Németh Kristóf válságban lévő házasságára. Az Edina által alakított Kinga magánélete is igen bonyolult, a sztori szerint túl van egy tönkrement házasságon, és éppen egy nehézkesen alakuló románc elején tart a nála fiatalabb Szabival.

Edina kicsit sincs elkeseredve, nem érzi magát egyedül, sőt tele van tervekkel és ötletekkel. Olyan dolgokkal szeretne foglalkozni, amiket igencsak elhanyagolt az elmúlt években. A sorozatsztár művelődés szervező szakon végzett, már gimnazistaként is foglalkoztatta a képzőművészet, hat éves kora óta a festés és rajzolás a hobbija.
Ráadásul a Bors írása szerint a szakítás korántsem végleges, mert bár Edina visszaköltözött a szülői házba, elképzelhetőnek tartja, hogy a jövőben újra egymásra találnak volt kedvesével.
"Úgy éreztük, hogy valami nem úgy működik, mint korábban. Azt semmiképpen sem szerettük volna, hogy a problémák az ajtócsapkodásig fajuljanak, ezért Imivel közösen fejtettük meg az okot. Egyetértett velem benne, hogy a szerelmünk úgy jött, hogy nekem az Alexszel való három és fél éves kapcsolatom után nem volt időm tisztázni az érzéseimet, nem volt lehetőségem szembesülni önmagammal" - mesélte Edina.
"Olyan jó lenne, ha Balogh Edina végre találkozhatna Balogh Edinával! Sohasem titkoltam, hogy mennyire fontos számomra a család. Szeretnék férjhez menni, szeretnék gyerekeket. És mielőtt egy ilyen fontos döntést meghozok, jó lenne tisztán látni önmagamat."
(Forrás: Bors, RTL Klub)





KOMMENTEK:
Nem fizet sajnos senki, pedig ennyi okosságot már lehetne honorálni.
Nem nézek vissza, csak előre, neked is ezt ajánlom. Ne olvasgasd vissza az üzeneteimet - bár csak tanulsz belőle - inkább optimistán nézz a jövőbe, szeresd a lányokat és beszélj róluk szeretettel, tisztelettel.
Számon kéred, hogy még mindig veled foglalkozom.
Te mit csinálsz???? :)))))))
Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
(ezt nem én találtam ki, bár.....?):DDDDDD
Hidd el végre a Jóisten áldjon meg, nem érdekelsz te (sem).
Nem keresem, kibe lehet belekötni csak sajnos én észreveszem a hibát, a hülyeséget és azt nevelő célzattal szóvá is teszem.
Ugye nem gondoltad komolyan, hogy szánalmas vagyok? Uuuuuugye nem?
Nem hiszem el rólad, te nem vagy ilyen, nem lehetsz ilyen, hiszen örömmel fogadtad az építő kritikámat és tanultál belőle.
Azt mondta az új kan a láthatáron a Duracel képviselője,azután még ott az üzletben az új szerzeménybe belegravírozták:Balogh Edina.
Nem lehet, hogy rossz helyen kerested az igazit? Nem lehet, hogy csak a külsőségekre helyezted a figyelmed, mert nagyobb dicsőség egy "mutatós" libával megjelenni, mint egy szolidabb, ámde értelmesebbel?
Mindenkinek ott van a választás lehetősége.
---
A hadd felszólító szócska ---így írandó, két d-vel,előbb kellene a magyar helyesírással tisztában lenni, majd jöhet a német is.
Neked is jó szórakozást! Csak így magyarul.
téged nagyon nem szerettek, megcsaltak, átvágtak, elhagytak, igaz te jófiú, szépfiú!
Azért nem szabad a kislányokról így beszélned, mert egyedül maradsz, nem fognak veled barátkozni a kislányok és akkor te sírni fogsz és különböző fórumokon igaztalan, becstelen módon szidod a kislányokat amíg a világ világ....
Jujjjjj,de szomorú....
gobbi egy retek zsidó volt, aki a hírnevét major tamással egyetemben arra használta fel, hogy más nagyon jó csak éppen nem véreszájú kommunista nézeteket valló színészeket tegyenek tönkre, többeket öngyilkosságba kergetett ez a két szemét
ez a kics szőke csaj legalább nem ilyen elvetemült sz@r mint gobbi meg major volt
Szenzáció!!!! Ki fod törni a Vezuv ilyen hir hallatán.
Hol vannak ezek a senkik ezekhez képest?
Ezeknek másuk sincs, mint botrányaik, emberhez nem méltó viselkedéseik miatt.
Mit nem profitál ez a Kiszel nevű is csak abból, hogy a kigúnyolásával (amit vagy nem vesz észre vagy nem akar)embereket hülyítenek, ő meg fényesen megél abból, hogy az emberek kiröhögik.
De ha a szülői házban nem lesz elegendő money, jön egy újabb óriási,fantasztikus szerelem egy multi igazgatója, egy gyárigazgató, egy politikus, vagy egy hazai topfocista személyében.
Imi is reménykedhet még,amíg befolyásos üzletember marad, visszatalálhat Edinába a nagy, egeket rengető, őszinte, tiszta, érdekek nélküli szerelem! Ez olyan megható!
Balogh Edina, Zimány Linda és a többiek, ti olyan szépek vagytok és őszinte emberek, olyan jó hogy léteztek:)
SZÓLJ HOZZÁ!