Hab ID Regisztráció OpenID

Alekosz felizgatta és otthagyta Verát

2011. 05. 23. 10:30
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha

Nyelvével kényeztette a szilikonlányt, de többre nem volt hajlandó, mert a győztesnek tartogatja magát

Már csak négy lány verseng a görög félisten szívéért, és a jelek szerint Alekinnyó az utolsó héten is óvatos marad. Annak ellenére, hogy az elmúlt két randi tétje a lányok számára egy-egy éjszaka volt a villahőssel egy ágyban, túl sok akció ezúttal sem történt.

Alek mester a balatoni retro randi után a virslit szerető Veronikát választotta (a mellőzött póni-Andi heves takarításba kezdett), ám a kettesben töltött éjszaka eredménye csupán néhány kéjes sóhaj, aprócska nyögdécselések és fülnyalogatás lett.

A másik párosrandin Magdi és Barbara versengett egymással, Alekosz hajóskapitány figurát öltött magára és beégeett a golfpályán. A nap végén egy kis asztal alatti lábsimi után (amelynek Barbara volt az elszenvedője) végül a méretekben jócskán megáldott Magdit választotta hálótársául. Azt, hogy ennek az éjszakának mi lett az eredménye, az esti összefoglalóban láthatjuk majd.

 

 

 

 

Közben egyre több szereplőről derül ki kétes előélete. Az RTL Klub pedig abban is partner, hogy vasárnap méltó párt találhasson magának felfedezettjük. Erre utal az a felhívás, amit a hétvégi esti adások végén a műsorvezetők tettek közzé: a csatorna arra kéri a nézőket, hogy e-mailben jelezzék, ha bármelyik feleségjelölttel kapcsolatban olyan információjuk van, amelyről Alekosznak a nagy döntés előtt tudnia kellene.

Korábban már a testvérpár egyik tagjáról, Beatrixről, továbbá Barbaráról is megjelentek kétes hírek és képek az interneten, amelyek arról szóltak, hogy a lányok a testükkel keresték a kenyerüket.

A Bors információi szerint volt hatása a felhívásnak, a szerkesztőségbe már számos levél érkezett, amelyek a jelöltek kétes múltjáról számolnak be, de egyelőre csak Magdi és Barbi előéletével kapcsolatosan voltak jól informáltak a nézők. Ez talán a másik két jelölt, Vera és Andi malmára hajthatja a vizet, akik közül eddig a fekete cicababa tűnik befutónak.

"Barbi volt eddig az én kiszemeltem, most azonban változott a helyzet: Veronika ugyanis fiatal kora ellenére roppant érett gondolkodású nő, a jelek szerint ezt a fiamis kiszúrta. Abban biztos voltam, hogy nem lesz szex köztük. Ez a műsor szerintem nem is erről szól. Ha megtalálja a párját, a megfelelőt, lesz alkalmuk szexelni is" - mondta Alekosz édesanyja, Vája.

(Forrás: RTL Klub, Bors)

 

KOMMENTEK:

Egyáltalán 2011-05-29 21:55:52
nem biztos, hogy el is veszi feleségül kacsacsőrűt, most kvázi menyasszony, élvezi a görög által megszerzett hírnevet és egyéb kedvezményeket.
Szegény jó görögnek sok elutasításban volt része és ezért megvadította a lehetőség, hogy számára eddig elérhetetlen kinézetű nőszemély hajlandó vele szóba állni, sőt!
Rejtély marad... - miért nem Olga lett a győztes...??? 2011-05-29 21:41:29
Szerintem, az RTL már előre megmondta: kinek kell nyernie, hisz ez show-műsor volt.
Én sem tudom, akkor miért hívta vissza Olgát, de ő is buta volt, hogy visszajött: érezhette, Alekosz kiszámíthatatlan!
tubi-tubi veronikának 2011-05-29 21:39:00
Pasi vagyok, de ilyen nővel, mint a Veronika még a szűk baráti körömben sem jelennék meg, az biztos!
Tubi-tubikának - Veronikának - ajánlok egy kis fogszabályozást, orrplasztikázást, egy logopédust és egy illemiskolát, de minél előbb!!!
/gondolom az RTL már előre megmondta Alekosznak, kit kell választania/
Hisz erről a csajról is kiderült, mint a többiről, hogy mivel keresi a kenyerét: az éjszakában, a pincér
lányoskodás mellett, a 19 éveske, szégyen!
Ildikó 2011-05-29 21:26:52
Áldásom rájuk!! Ez is véget ért, sokak örömére, de jön a VV5!! Csak azt nem értem miért hívta vissza Olgát Alekosz, ha mégis a kacsacsőrű bugyuta kellett neki?? Ez màr örök rejtéj marad!
Anonymous 2011-05-27 21:07:52
AZ-nak 2011-05-27 10:27:18 !

DE BIZONY BUSÁSAN MEGÉLNEK BELŐLE!
NEM TUDOM A NEVEKET, MERT NEM ÉRDEKEL, DE A RÉGI VV-S LÁNYOK PL. MŰSORT VEZETNEK, DE MÁR SZILIKON-SZANDI IS LUXUS AUTÓT KAPOTT ( UGYAN MIVEL ÉRDEMELTE KI?).
MANAPSÁG 8 ÁLTALÁNOSSAL EGY RÚDTÁNCOS VOLT VILLALAKÓ KOCSIT KAP?
EGY LEDIPLOMÁZOTT FIATAL MEG IDEGBAJT.

DE MINDENKI NEM SZÉDELEGHET PUCÉRAN EGY RÚD KÖRÜL SZILIKONNAL MINDEN TESTRÉSZÉBEN?
NINCS IS ANNYI RÚD!MEG SZILIKON.
AZ-nak 2011-05-27 10:27:18
Tévedsz, nem élnek meg belőle, még a nyertesnek is csk rövidtávú dolog. A többinek meg jut félév haknilehetőség diszkókban. Pillanatnyi ismertségen kívül semmi re sem jutnak vele. A but egyszerű emberek természetes részei életünknek, eltüntetni nem lehet őket, és nekik is kell szórakozás -enélkül sem a Hamletet néznék. Úgyhogy ez annyi amennyi, nem kell felfújni az ártalmait sem.
jkl 2011-05-27 09:11:55
bnm 2011-05-26 20:39:00 !

NEM!
bnm 2011-05-26 20:39:00
Alekosz, Nikolasz, egyáltalán Magyarországon vagyunk?
Anonymous 2011-05-25 11:16:10
Nagy Péter!

Bizony, ez a fülnyaló a király! Ebben az országban még ez is király lehet.
Nagy Péter 2011-05-24 16:27:39
Hajrá Alekosz ne figyelj rájuk ,te vagy a király.

Szuper a műsorod imádom !!!!!
Lacó 2011-05-24 13:57:05
De jóóó még mindig tart ez a primitív őrület? Most bele néztem ebbe az "izébe".Láttam ezt a félig meddig görög vagy magyart,egy igazi tipikus cigány asszonnyal.Most ezt a műsornak nevezett izét nézitek?És most a nézőknek (lelki nyomoroncok)mit kell csinálniuk? Szavazni vagy csak simán bámulni a képernyőt?
Az 2011-05-24 13:21:21
egész társaság,a VV-osokkal együtt szánalmas, buta,tehetségtelen népség.
Beleröhögnek ezek a senkik a képünkbe, hogy jól, nagyon jól megélnek a semmiből, míg a a másik tanul,dolgozik és szinte semmire se megy.
A degenerált média erre biztatja a fiatalokat, hogy így lehet sok pénzhez jutni, hogy a buta embereket szórakoztatják primitív műsoraikkal.
Katasztrofális ez a szint.
timi 2011-05-24 08:42:40
lehet hogy a lányok nem helyesek, de alkesz is ronda mit vártatok hogy egy helyes ,rendes lány ilyen ostoba, önimádó férfiba bele tud szeretni Olivér meg a saját ízlését szedte össze.
:) 2011-05-24 07:52:16
Alkeszkoszt sem lopnák el az eszéért! Mikor visszakérdezett hogy mi az a Strófa... nem ismerte a szót!!
De ha Alekosz ilyen színvonalon van, nem rakhatnak be hozzá túl okos nőket, az milyen kiábrándító lenne:)
Tehát az Ő szellemi színvonalához Igazodtak :)
De ettől függetlenül csípem a stílusát, szórakozatató.
** 2011-05-24 07:24:22
Kedves Idegen aki MAGDIT fényezed!! Magdinak is vannak Pikáns fotói mint a nővérének!Ő is szexmunkás a testéből él, nézz utánna! :)
Magdi is elég butácska és 25 éves kora ellenére elég Debella ezt nem látod? Mi lesz vele 10 év múlva ha már ilyen kövér most??
Talán Andinak van a legtöbb esze a többi Buta Picsa!
A Magdi tesója irogat Barbara ellen 2011-05-24 00:34:58
Nagyon átlátszó , ki az aki ennyire szeretné Magdit győztesnek látni...
előre megbeszélték hogy osztoznak,ezt fel is vállalták........
Barbara érzelmei őszinték, a testbeszéd mindent elárul(ez nem hiszti)Ennyit nem sír az ember a semmiért.Egy luxus hajóra hívták dolgozni,amit Alekosz miatt utasított vissza.
Böbe 2011-05-24 00:27:16
Egyedül Barbara szereti, ez látszik.
Magdinak ordenáré a beszéde,csak most szünetelteti mert nincs kivel.A tesójával rendesen bemutatkoztak milyen a valós énjük.Veronika meg olyan buta,nézni is rossz.Beszéd helyett nyafog, soha nem főzött, gyereket csak pár év múlva szeretne.Addigra már nem is Alekkel lenne....Itt bárkire rá lehetne fogni hogy a pénz miatt.A többi be is vallotta hogy nem szereti, nem szerelmes csak kellemes....akkor ők miért is vannak bent?
Mikike 2011-05-23 23:50:31
Veronika nem bugyelláris szájú, hanem kacsacsőrű emlős.
Alekosz, Magdi legyen a vasárnap esti I. helyezett, győztes! 2011-05-23 22:17:35
Csak nem a bugyelláris szájú, Veronika lesz a befutó, ő is egy alattomos számító, Barbarával együtt. Csak Barbara már túllőtt mindenen, a hisztijével, idegbeteg magatartásával, és ebben a másik kettő csak a nyerőbb: Magdi és Veronika.Az igazság az, hogy most Magdi viselkedik a legnőiesebben, ha elmennek valahova, és a legokosabb a 3-as csapatban! Neki kéne megnyernie ezt a versenyt! Hajrá Magdi!
számító Barbara, megveszekedik a pénzért....látni rajta 2011-05-23 21:56:07
Reméljük, azt a nagyon számító, sírós, idegbajos Barbarát elzavarja jó messzire, mert őrület, amit ő csinál bent a villában. Talán az utolsó mp-ben Alekosz is észreveszi, a csaj mekkora pénzéhes.
/bár, olvastam valahol Alekosz édesapjának a Barbara jön be, de reméljük, információk nem mennek be a villába/
ennyi 2011-05-23 21:53:07
Talán Alekosz is észreveszi, hogy a pénzért megdöglik, sí-rí a Barbara, de nem ám Alekoszért, remélem felismeri a színészséget, a kétszínűséget, Alekosz.
De a púpozott, virsli szájú Veronika is egy csúfság, alig tudja a száját hordani, de a butaság lerí mindkettőjükről, Barbaráról és Veronikáról.
A legőszintébb - szerintem is, - és a legszebb arcú Magdi, az 5 éves fiú édesanyja. Ha így van, ha úgy van, az az igazság! - ennyi -
18 éven felülieknek 2011-05-23 21:49:14
Rendes ez az RTL, hogy bemondta a
korhatárt !
Elvégre Alek fület nyalt...
Nyelvében él a nemzet, de nyelvével
még senki sem nemzett.
Aludj csak, én álmodom! 2011-05-23 21:37:04
Ennek a műsornak, akkor lesz valóságos az alapja, illetve Alekoszra akkor talál rá itt, a szerelem!

Amikor, én egy herceg felesége leszek!
VV összetétele: 2011-05-23 20:47:23
Van itt kisebbség, lengyel, görög versenyző.
Tessék mondani ez itt Magyarország ???
show-műsor az egész....már le van írva biztosan, ki a befutó 2011-05-23 20:44:15
Ezután már a Barbarát zavarnám haza, az idegbeteg csajt!
Hajrá Magdi, nyerd meg vasárnap este, Te legalább szép vagy, a többiek mint a boszorkányok, olyan csúnyák.
Olivérnek ízlésficama volt, hogy ilyen csúfságokat rendelt ide Alekosznak, akinek feladata a házi feladatot most a végére...!!! No, de show, csak nyaralni mennek együtt - és mennek széjjel, mint anno a lantművész úr, Benkő Dániel Andreával.
depressziós szerintem is az a Barbara csaj./.23 éves/ 2011-05-23 20:41:15
Szerintem is depressziós az a csúf Barbara, úgy, mint a korábban kitett csaj, akit úgy hívtak, hogy Brigitta.
Ugyanez az eset forog kockán Barbaránál, a szakács leányzónál.
Nem normális, hogy folyton sír. Összekeveri a tv-képernyőn megismert Alekoszt és rajong érte, és más a szerelem, amit megjátszik, a nagy lóvéért! - ennyi -
az idegbeteg, folyton sírós Barbara marad a végére, csak nem? 2011-05-23 20:38:21
Csak nem az az idegbajos Barbara szakács csaj fog a végére maradni, nem is normális, a pénzért megdöglik, azért van oda, de nem ám Alekoszért. Reméljük a VV-4-es fiú ráismer, hogy ilyen érzelem nincs, csak sunyin megjátssza magát a csaj!!!
Sokkal őszintén a Magdi, mert ő, amit gondol, ki is mond! A feltöltött szájú, - hú de randa - Veronikát hagyta a vége felé, aki a 19 évével és felszolgáló lányságával akarja a pénzét Alekosznak? Inkább akkor Magdi, a szép arcú csaj, a legtöbbet ér köztük. /mégha van benne kisebbségi is/
XY 2011-05-23 19:16:16
Húúú most ez a cigány tehén alszik Balekoszsosemtosszal.....
kicsibary 2011-05-23 16:46:32
Hat meg jo h van a nyelve.....

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!