Miss Spring édesanyja rendőr őrnagy!
Soha nem látott részletek a Miss Spring ügyről - itt a teljes összefoglaló!
A videóban megszólal a szüzességét árúba bocsájtó lány édesanyja, és Dr. Csides Kata is, aki szíve szerint rommá verné Lillát.
A Tabu Tv videóban foglalta össze Miss Spring kalandos történetét, ami az internetes sztártévén inult és nagy valószínűséggel ott is fejeződik be.
Hallai Lilla Léda (mert most már a teljes nevét is tudni lehet) 2010. július 29-én először a Tabu Tv riporterének beszélt családja kálváriájáról. "Egy magyar lány vagyok, szeretném eladni a szüzességemet! Édesapámmal évek óta nem tartom a kapcsolatot. Nem is támogat sem anyagilag, sem családilag. Édesanyámmal és az öcsémmel élek együtt, ezt az egészet pedig csak értük teszem..." - hangzott a szívszorító vallomás a felvételeken.
A videó megjelenése után a lehető legtöbb hazai újság, rádió és televízió beszámolt Miss Spring (erősen média-hack gyanús) történetéről, de hamarosan a világsajtóba is eljutott a miskolci lány híre, ma pedig már nagyjából 57 millió találatot dob ki a Google kereső Miss Spring nevére.

A kisasszony hirtelen az érdeklődés középpontjába került, de nem jelentkezett nála egyetlen komoly érdeklődő sem, aki hajlandó lett volna megfelelő összeget adni a szüzességéért, ezért a Tabu Tv segítségét kérte. A lány azt szerette volna, hogy az internetes sztártévé nagy látogatottságát kihasználva a cég egy online aukciós rovat létrehozásával segítse hozzá a céljához.
A programozók gyorsan dolgoztak, elvégezték a megfelelő fejlesztéseket, a cég pedig szerződést kötött a lánnyal, aki végre már az arcát is hajlandó volt megmutatni a nyilvánosságnak. A nagy bemutatkozás első állomása egy fotózás volt. Miss Spring kora reggel vonattal érkezett Budapestre, ahol egy összeszokott szépítő csapat várta, és a megszokott hajigazításon és sminken kívül póthajat is kapott.
Másnap már a képekkel együtt indult el az aukció, amely a tervek szerint augusztus 13-tól augusztus 25-ig tartott volna, de a lány egy nappal a lezárás előtt lemondta a 26 millió forint körüli összegnél álló licitet.

"Én rendőrtiszt vagyok. El tudod képzelni, hogy ez nekem erkölcsileg milyen?! Diákjaim vannak, akik olvastak a lányomról, és megkerestek, hogy tényleg az én lányom-e, mert ismerik... Ők már végzett rendőrök! Ebbe gondolj bele! Biztos, hogy megér ennyit?!" - mondta elcsukló hangon a Miss édesanyja, aki évekig nyomozóként dolgozott, pályafutását pedig a Miskolci Rendészeti Szakközépiskola főtanáraként fejezte be.
"Hát, mit mondjak? Anyut is érték támadások, amiért külön haragszom magamra... Remélem, hogy az egész családom meg fogja tudni bocsájtani, hogy ilyen helyzetbe hoztam őket. Édesanyámat a diákjai szeretik, mindig is szerették, de idegen embereknek nem tudom az értékrendjét..." - mondta bűnbánóan Lilla egy miskolci főtér szőkőkútjánál.

"Lehet, hogy mások nem értenének velem egyet, de én a makarenkói alapelvek mentén oldanám meg ezt a problémát, vagyis nemes egyszerűséggel rommá verném a lányt az édesanyja helyében. Azt gondolom, hogy itt nem feltétlen csak arról van szó, hogy önmagának milyen típusú károkat okoz a jövőre nézve, hanem arról is, hogy a családját is nagyon durván meghurcolja..." - véli Dr. Csides Kata szexuálpszichológus.
"Nem akarom, hogy a lányom legyen az ország kurvája! Ettől a pénztől én nem leszek boldog! Tudod mitől vagyok boldog? Ha az a két gyerek este mellettem fekszik és beszélgetünk... Ettől a pénztől szétesik a családom!" - sírt Miss Spring rendőr édesanyja, aki korábban még félmeztelen fotókat is készített a lányáról a siker érdekében, amelyeket később az aukciós oldalra is feltöltöttek.
"Elfáradtam, elkeseredtem... Rájöttem, hogy én erre nem vagyok képes!" - indokolja a licit leállításának okait a Tabu Tv videójában Miss Spring, akinek a kérésére 2010. augusztus 25-én délután az internetes sztártévé leállította a szüzességi aukciót.
A történetnek tehát vége.
(Forrás: Tabu Tv)
Nézd meg a videót is!





KOMMENTEK:
babi luvnya
luvnyákok
Ha ez igaz, akkor engem érdekelnek az emailek!
Különösen a snájdig jelző érintette meg érzékeny lelkemet. A 169 centi nem feltétlen a snájdig termet, de talán a kackiás bajuszom lehet az oka? :)
panaszkodott sokat sanyarú életéről.Azért impotens,mert egy nő megtámadta és szértúgta a tökeit.Persze sejteni lehet,hogy szegény nő csak védekezett.Aztán jött az érszükület,hónaponként vágtak le a lábaiból,mint Titonak.Több mint 20-éve egy emberi roncs szegény.Muszály volt ezt leirni,ne bántsátok a szerencsétlent,sajnos a betegsége tönkretette a gondolkodását is. Irkáljon a nyomorult,ez az egy öröme van még az életben.
Hogy lehet egy gyereknek egyébként is ilyen hülye nevet adni? Hallai Lilla. Hallalilalla, trallalilalla, sallalalalla
Azt gondolod, hogy ennyire fifikás lenne egy középiskolás lány, vagy csak menti a szerencsétlen a menthetőt?
De te monty, te viszont tényleg nagyon rafinált vagy. Hogy vitt rá a lélek, hogy licitálj? S egyáltalán, miért tetted? Mi volt vele a célod? Tönkre akartad tenni a "bótot"?
Vagy megint csak mossák majd a szennyest, és védik a mundér egyébként rég elvesztett becsületét?
A pénz beszél, a kutya ugat. Ezért a pénzért elismerést is bezsebelhetett volna a nagylány.
gyáva, gyenge lett, a közvélemény tette azzá. Milyen bátrak lehetnének az emberek, ha nem kellene folyton a lehúzó, irigy közvéleményt is figyelembe venniük.
Nem mindenki kapna ennyi pénzt egy kis klamatyolásért.
Mindenki elveszíti előbb vagy utóbb. Ingyen.
Senki nem botránkozott meg. csakirigykedett, álszenteskedett.
A 21 században élünk. Mégis rengeteg a prűd, álszent ember. Pedig maguk is megtennék, csak még ennél is gyávábbak.
Ha kapsz egy citromot, készíts belőle limonádét!
Tehát fel kellett volna/fel kellene bátran vállalni, ha már ez az idétlen ötlet megvalósításra várt. Az ember a döntéseivel együtt az, aki. Nem tagadhatjuk meg önmagunkat!
Most nehogy már az egész család letargiába zuhanjon.
Nem kell törődni az emberek véleményével. Az egész világ elkurvult. Az egész világot az mozgatja, mozgatta. Vannak otthoni kurvák, hivatalos kurvák, lotyók, útszéli ribancok, médiakurvák... Minden nő kurva, ha nem, akkor potenciálisan az lenne...
Tehát ne csináljon nagy ügyet magának és a családjának ebből! Még fiatal.
Hülyeséget mindenki csinál, kisebbet-nagyobbat,ahogy mondja a népi bölcsesség, a lónak is négy lába van, mégis megbotlik, emberek vagyunk, gyarlóak, és az vesse rá az első követ, aki még szűz ennyi éves korában, és nem is fog tőle megválni.
Ami megtörtént megtörtént,amin nem lehet változtatni, azzal nem kell foglalkozni, s mint írtam, előbb gondolkodni, aztán cselekedni. Lilla, fel a fejjel, semmilyen vétséget nem bűnt nem követett el, azt csinál a szüzességével, amit akar, az legalább a magáé, és ahhoz nem is lett volna senkinek semmi köze, ha maga nem veri nagydobra.
Egyébként meg előnyére is válhat az ismertség. Figyelje meg, ha bátran felvállalja a tettét, az emberek elismeréssel fognak önnek adózni, mint olyan embernek, aki el akarta törölni a szenderd határokat, többet akart, mint amit a sors rá rótt, s ezért önmagukban elismerik Önt. tehát, ha jól sáfárkodik az ismertségével, hasznára is válhat.
de az anyja is
SZÓLJ HOZZÁ!