Hab ID Regisztráció OpenID

Batman a sheffieldi mikulás

2008. 12. 22. 07:48
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha
Szuperhős jelmezben jótékonykodik egy valószínűleg helybeli üzletember
Karácsonyi Batman jótékonykodik egy brit városban, Sheffieldben.
 
Az illető Batmannek öltözve, álarcban, inkognitóban segít ételt osztani, gyerekeknek játékokat ajándékoz, mindemellett 10 ezer fontot - 3 millió forintot - adományozott jótékony célokra.
 
A karácsonyi Batman amerikai ál-akcentussal beszél, és a helyiek biztosra veszik, hogy egy sheffieldi üzletember a derék hős, aki nem akarja felfedni kilétét.
 

 
"Nem kell szuperhősnek vagy kőgazdagnak lenni ahhoz, hogy jót tegyünk" - mondta álarcban a Daily Express című brit lapnak.
 
A brit Batmannek hatalmas sikere van a gyerekek körében - nemcsak ajándékai révén -, és a segélyhelyek felnőtt dolgozói is nagyon kedvelik.
 
"Először azt hittük, viccel ebben a ruhában, de kiderült, hogy valódi hős!" - mondta a sajtónak az egyik adománybolti eladó.
 
(Forrás: mti)

KOMMENTEK:

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!