Hab ID Regisztráció OpenID

Korszakváltás a Louis Vuittonnál

2008. 11. 14. 11:45
printsend

Küldés ismerõsnek
Captcha
Madonna lett a táskások arca
Az anyagias lánynak egy újabb szeletet sikerült kihasítani a divatvilág tortájából.

Madonna, aki turnéja után pár hete éppen válófélben van, egy kis divatipari nyalánksággal vigasztalódhat, ő lesz ugyanis a Louis Vuitton divatcég legújabb kampányarca.

vuitton

A sztárok által közkedvelt, méregdrága táskáiról híres divatcéghez közeli hírforrások szerint Steven Meisel fotós - akivel Madonnának hosszú múltra visszatekintő munkakapcsolata van, elég csak a popdíva híres, 1992-ben kiadott Sex című vaskos könyvének fotóanyagára gondolni - már el is készítette a Vuitton számára a jövő évi tavaszi-nyári kampányhoz a reklámfotókat.

Ha a hír valóban igaz, akkor Meisel fotói egyúttal a Mert Alas&Marcus Piggott fényképészduó és a Louis Vuitton hét évig tartó kollaborációjának végét is jelzik.

(Forrás: Hölgyfórum / Vogue)

KOMMENTEK:

SZÓLJ HOZZÁ!

karakter van még hátra

Az oldal megtekintéséhez 9-es Flash Player szükséges
Magányos vagy? Ismerkednél? Társat keresel?
Próbáld ki Magyarország legnagyobb társkereső oldalát a Randivonal.hu-t, ahol biztosan te is megtalálod a párodat! Több mint 800.000 társkereső keresi párját nálunk! Randivonal, az igényes társkereső!